Kaş ekimi sorular cevaplar

Kaş ekimi doğal görünümü sağlamanın zorluğu sebebiyle yaygınlaşamayan ama kıl kökü nakillerinde en olumlu sonucun alındığı girişimdir.

Aklınıza takılan soruları sormanız sayfanın daha çok bilgi içermesini sağlayarak daha çok insanın yararlanmasına yardımcı olacaktır.

Ekilen kaş doğal görünür mü? Usulüne uygun yapılan FUE ile her bölgede gereken açı verilirse doğal kaşlardan ayırt edilemez. FUT-FİT gibi teknikler için bunu söylemek zordur.

Kaş ekimi ağrılı bir ameliyat mıdır? Ameliyatla kaş ekimi ağrılı olabilir. Ama biz ameliyatsız teknik olan FUE ile yapıyoruz ve ağrı kesici almayı gerektirecek kadar ağrı olmuyor.

Yıllar önce kaş konturu yaptırmıştım yeşil lacivert arası bir renge dönüştü ne yapabilirim? Renk çok parlak değilse üzerine kaş ekimi yapılarak kamufle edilebilir eğer çok rahatsız edici düzeydeyse kamuflaj için çok sık ekim gerekeceğinden önce lazerle sildirip yerine kaş ekilebilir.

Kaş ekiminde kıl kökleri nereden alınıyor? Genellikle ense bölgesini kullanıyoruz.

Kaşımda çocukken olan yaralanma sebebiyle iz var ekimle kapatılabilir mi? Kaştaki yara izini kapatmanın en iyi yolu kaş ekimidir ve farkedilemez hale getirilebilir.

Seyrek kaş sıklaştırılabilir mi? Evet kaşlar istenilen sınırlarda ve istenilen sıklıkta ekilebilir.

Kaş olarak ekilecek kıl kökleri enseden alınıyormuş bu durumda çok uzamaz mı? Kaş kalitesine en yakın kök ensede olduğu için ense kılları kullanılır.Ekilen kıllar ensedeki gibi uzar belirli aralıklarla kısaltmak gerekir.

Ekilecek kaşım istediğim şekilde olabilir mi? Ekim yapılacak alanı siz çiziyorsunuz makul ve mantıklı olmak koşuluyla istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Kaşlarımın çoğu döküldü tedavisi var mı? Genellikle dökülme sebebi ortadan kaldırıldığında yeniden çıkar 1 yıl geçmesine rağmen kaşlar çıkmadıysa kaş ekimi gerekir.

https://www.ideaklinik.com/kas-ekimi-fiyatlari.html
https://www.ideaklinikankara.com/kas-ekimi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir