Kaş ekimi sorular cevaplar

Kaş ekimi doğal görünümü sağlamanın zorluğu sebebiyle yaygınlaşamayan ama kıl kökü nakillerinde en olumlu sonucun alındığı girişimdir.

Aklınıza takılan soruları sormanız sayfanın daha çok bilgi içermesini sağlayarak daha çok insanın yararlanmasına yardımcı olacaktır.

Ekilen kaş doğal görünür mü? Usulüne uygun yapılan FUE ile her bölgede gereken açı verilirse doğal kaşlardan ayırt edilemez. FUT-FİT gibi teknikler için bunu söylemek zordur.

Kaş ekimi ağrılı bir ameliyat mıdır? Ameliyatla kaş ekimi ağrılı olabilir. Ama biz ameliyatsız teknik olan FUE ile yapıyoruz ve ağrı kesici almayı gerektirecek kadar ağrı olmuyor.

Yıllar önce kaş konturu yaptırmıştım yeşil lacivert arası bir renge dönüştü ne yapabilirim? Renk çok parlak değilse üzerine kaş ekimi yapılarak kamufle edilebilir eğer çok rahatsız edici düzeydeyse kamuflaj için çok sık ekim gerekeceğinden önce lazerle sildirip yerine kaş ekilebilir.

Kaş ekiminde kıl kökleri nereden alınıyor? Genellikle ense bölgesini kullanıyoruz.

Saç Ürünleri Satış

Kaşımda çocukken olan yaralanma sebebiyle iz var ekimle kapatılabilir mi? Kaştaki yara izini kapatmanın en iyi yolu kaş ekimidir ve farkedilemez hale getirilebilir.

Seyrek kaş sıklaştırılabilir mi? Evet kaşlar istenilen sınırlarda ve istenilen sıklıkta ekilebilir.

Kaş olarak ekilecek kıl kökleri enseden alınıyormuş bu durumda çok uzamaz mı? Kaş kalitesine en yakın kök ensede olduğu için ense kılları kullanılır.Ekilen kıllar ensedeki gibi uzar belirli aralıklarla kısaltmak gerekir.

Ekilecek kaşım istediğim şekilde olabilir mi? Ekim yapılacak alanı siz çiziyorsunuz makul ve mantıklı olmak koşuluyla istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Kaşlarımın çoğu döküldü tedavisi var mı? Genellikle dökülme sebebi ortadan kaldırıldığında yeniden çıkar 1 yıl geçmesine rağmen kaşlar çıkmadıysa kaş ekimi gerekir.

https://www.ideaklinik.com/kas-ekimi-fiyatlari.html
https://www.ideaklinikankara.com/kas-ekimi/

Share
You can leave a response, or trackback from your own site.

518 Responses to “Kaş ekimi sorular cevaplar”

 1. ddem dedi ki:

  merhaba Atilla Bey,benim kaşlarım seyrek ve sıklaştırmak istiyorum..2yıl önce Adana da ki yerinize gittiğimde kaş ekimi için şubenizde bulunan dr ekim yapmadı…hiç kaşı olmayanlara uyguladıklarını ve benim kaşlarım olduğu için yapamayacağını söylemişti…Siz ise sıklaştırma için de yapıldığını belirtiyosunuz…Sıklaştırma işleminde kendi kaşlarımdan çok mu farklı ve uyumsuz durur sizce de?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  belkide yeterince sık olduğu için ekmek istememiştir
  info @ ideaklinik.com ye resim gönderin değerlendireyim

 2. kadriye dedi ki:

  s.a hocam benim kaşımdan küçük bir ameliyat oldum 5 tel ekilse sorun kalmaz ben sizin tam yerininzi birde bu duruma fiyatı öğrenebilirmiyim gelinde konuşalım demeyin hocam öğrenciyim parayı denkleyip öyle gelecem 🙂
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bence 5 tellik yeri kalemle kapatın çünkü limit fiyatımız 1500 tl den başlıyor

 3. xxx dedi ki:

  17 yaşındayım sakallarım çıkıyo fakat yarım yarım çıkıyo sakalların birleşmesi gereken noktada sakalım çıkmıyo ilerleyen yaşlarda bu düzelir mi sakal ekimine gerek var mıdır?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  4 yıl sabredin çıkabilir

 4. safiş35 dedi ki:

  Merhabalar Atilla Bey,
  kirpik ekimni öğrenmek için bi bakayım dedim 2 saattir forumunuza bakıp gülmekten çalışamıyorum.İzmirde olsaydınız sizinle stres yaşamayacağım için kaş ekimi de yaptırırdım 🙂 çok yaşayın e mi! bi de izmirde kaş kirpik eken,tercihen sizin kdr olmasa da size yakın miktarda esprili kişiliğe sahip doktor tanıdığınız var mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  aman dikkat edin piyasa kaş ektiğini sanlarla dolu 🙂
  eve yakın yerde kaş aldırmanızda sakınca yok ama kaş ekimi kadar önemli bir girişim için gerekirse fizana gidin yada bir kalem alıp onla idare edin
  bu arada espri istiyorsanız Cem Yılmaza ektirin tabi ekiyorsa 🙂
  kirpik konusunu hiç açmayın ben iki kişiye deneme ekimi yaptım ikiside güzel olmadı beceremeyeceğime karar verdim ve yapmıyorum
  birileri ektiğini söylüyor ama ekilmiş bir tek resim koyan yok 🙂
  ysklsşımınıa teşekkür ederim

 5. Bora Tayfun dedi ki:

  Hocam ayrıca bu ürünün reklamında şöyle bir ifade var “55.300 denek üzerinde yapılan klinik araştırmalar sonucunda Naturaderm Çam Yağı’nın sürekli ve düzenli kullanımda saç dökülmesini önlediği, zayıflamış saç köklerini canlandırıp saça direnç, dolgunluk, parlaklık ve canlılık kazandırdığı kanıtlanmıştır” 55.300deneği nerden bulmuş olabilirler? Denekleri kolonlamış olabilirler mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bence bu rakam satmayı planladıkları saf insan sayısı 🙂

 6. Bora Tayfun dedi ki:

  Hocam, Ünlü bir futbolcumuzun reklamında yer aldığı “Natura Derm” diye bir ürün çıktı.Altı seasta saç çıkarıtız diyorlar.Çam yağı,içinde biotin, saw palmento falan var diyorlar.Bilimsel bir ürünmüdür bu haliyle..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük sahtekarının galata köprüsünü satan Sülün Osman sanıyordum 🙂
  bir kaç ay önce asla hiçbir işe yaramayacak hürrem yağı diye bir şey çıktı binlerce saf insanın parasını tokatladı,işe yaramadığı anlaşılınca satışı hızla düştü aynı firma yeni bir piyasayı tokatlama ürünü çıkardı yakında o da biter.
  Böyle seanslar halinde uygulanan dünyada başka ürün yok,6 seans tokatlayıp çekilmenin hesabını yapmışlar bence 🙂

 7. Bora Tayfun dedi ki:

  Hocam, yeni bir ürün çıkmış.”Ervamatin” diye reklamları çok sık bu aralar.Markanın yanında “Para le celde el Cebello” diye bir ispanyolca açıklama var Acaba Bir elimiz cebinizde para cebellezi” olarak tercüme edilebilirmi? Saygılarımla…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ancak bu kadar güzel tarif edilebilirdi 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi,cuk oturmuş 🙂

 8. pelin dedi ki:

  izmirde kliniğiniz var mı varsa nerede benim de kaş ekimi için gelmem gerek hocam..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  İzmirde şubemiz yok
  212 573 45 44 ü arayabilirsiniz.

 9. fatmazehra dedi ki:

  Yormlarımızı gerçekten dikkate alıp okuymsunz .Bilmyorum ama vicdanınıza bırakyorm ben de diğer arkadaşlarm gibi madurum kaşlarım yok denecek kadar az ne yapablirm adana dışında hiç bir ilimizi bilmyorm akrablrmda yok bu işlem adanada olabiliyor mu? asıl önemli olan fiyat çok pahalı mı yurodan falan anlamam eğer sesime cevap verırseniz benim anlayacağm bi dilde fiyat yazarsanız sevinirim.Allah yar ve yardımcınız olsun .
  Op.Dr.Atilla KAYA
  322 458 84 84 den bilgi alabilirsiniz.

 10. sema dedi ki:

  merhabalar benim her iki kaşımın yarısıda yok denecek kadar az,ayni yarım kaşlıyım,aslında biraz da genetik,ailede birçoğumuzun kaş uçları çok seyrek. Bende çıkması için sarımsak ve jilet yöntemini denemiştim,tabiki sonuç alamadım.yaklaşık beş senedir de kaş kalemleri yardımıyla günlük kendim çiziyorum,kalıcı makyajı sağlıklı bulamdığım için yaptırmayı hiç düşünmedim,ama artık ektirmek konusunda kararlıyım. Adana da yaşıyorum ve sağlıklı ve kalıcı bir çözüm istiyorum,tabi birde ücreti merak ediyorum. teşekkürler şimdiden.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  458 84 84 den ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 11. emel dedi ki:

  merhaba hocam ankaradaysanız sizinle görüşmek istiyorum
  Op.Dr.Atilla KAYA
  istenabul ve adana 212 574 2525 veya 322 458 8484

 12. emel dedi ki:

  hocam merhaba bende kaş ektirmek istiyorum ama kötü ekilen kaşları gördükçe korkuyorum siz ankaradaysanız yanınıza gelmek istiyorum ayrıca iki arkadaşımda ektirmek istiyor fiyatta yardımcı olabilirmisiniz.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Ankarada yerimiz yok
  fiyat sabittir 1 greft 4 tl (şimdilik)

 13. selin dedi ki:

  Merhaba doktor bey, benim sorunum kaslarimin ince telli olmasi, aralarini daha dolgun istiyorum, yaklasik 100 kil koku (toplam) istiyorum bu mumkunmudur? oyleyse fiyati hemen hemen ne kadardir? Ve 7 gun sonra siskinlikler tamamen gidermi yoksa kaslarimin yapildigi goz carpicimi oluyor?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  100 kök çok değişiklik sağlamaz,1200 tl limit fiyatımızdır ve o bedelle yapılır.göze batan bir şey olmaz

 14. Mihriban dedi ki:

  Hocam Merhaba,
  Öncelikle ilginç geldi Türkiyenin Başkentini neden sordunuz ve ayrıca cevabı neden yukaruda var anlayamadım.Yukarıdaki yazışmalardan espirili bir kişiliğinizin olduğu anlaşılıyor.Buda sizin samimiyetinize güven uyandıryor.Ben kaşlarımı dolgunlaştırmak istiyorum.Parası önemli değil sdece doğru sonucu almak ve memnun kalmak istiyorum.Bunu önden sormanın komik olduğunu biliyorum ama Türkiyede işlerin nasıl yürüdüğünü biliyorsunuz bir kere madur olmayın süründürürler,gerçekten memnunluk garantisi verebiliyormusunuz.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Başkentin sorulmasının sebebi güvenlik,öyle bir soru sorulmadığında spam denilen yorumlar geliyor,makineler aracılığıyla geldiği için bir günde binlerce reklam içerikli soru gelebiliyor amaç onları engellemek,makineler başkenti bilmiyor ya 🙂
  sizi neyin memnun edeceğini bilsem garanti verebilirim ama bunu bilmediğim için böyle bir garanti vermek tam anlamıyla şarlatanlık olur.
  Ama iyi araştırmanızı ve ekim yapılmış birini görmenizi öenririm

 15. özlem dedi ki:

  hocam o dediğiniz iğne tedavisini 5 yıl önce kaş ektirmeden önce yaptırmıştım..sonuç alamayınca kaş ekimine karar vermiştim…tekrar denemem bişey ifade edermi acaba
  Op.Dr.Atilla KAYA
  aslında sorunun kesin sebebi bilinmiyor ama ciltle değil kökle ilgili olduğu düşünülüyor bu durumda ekilenlerde olmaması beklenir,bu matığa göre şu an kaşınızın olması gerekirdi.
  karar sizin siz buna karar verirseniz yardımcı olurum.

 16. ferhat dedi ki:

  küçükken kaşım yarılmıştı yarılma küçük. fiyatı ne kadar olur
  Op.Dr.Atilla KAYA
  1200 tl limitimiz var ama size bunu uygularsam akla yatkın olmaz
  gelin göreyim.

 17. derya dedi ki:

  merhabalar. benim kaşımda çizgi halinde dikiş izi var bu durumda kaş ekimi mümkünmü?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kaş ekimiyle görünmez hale getirebiliriz

 18. selma dedi ki:

  meraba hocam. benim kaşımın ortasında boşluk var.o bölgede kaş çıkmıyor.neyapmam lazım
  Op.Dr.Atilla Kaya
  1 yıldır çıkmıyorsa kaş ekilebilir

 19. miray dedi ki:

  bu yöntemi yapan türkiyede yok sanırım çünkü sadece rujuvi ürünü satıyorlar yapılan bi yer bulamadım,sizin bildiğiniz yapan bir yer var mı? çok teşekkürler.. 🙂
  Op.Dr.Atilla Kaya
  ekim yaptığım biri yaptırmıştı bende yardımcıma telefonunu kaydet demiştim 212 573 45 44 den alabilirsiniz ama bu arada yaptırdığına çok pişman olan birinide gördüm dikkat edin en azından dar bir yerde denemeyi düşünün.

 20. miray dedi ki:

  lazerle kalıcı makyaj sildirme kaşı döker mi? ya da kaşı dökmeyecek önerdiğiniz k.makyaj sildirme yöntemi var mıdır? kaş ektirmeden önce sildirmem gerekiyor da.
  Op.Dr.Atilla Kaya
  makyajı silen şey ısıdır ve kökde zarar verebilir,rujuvi diye bir silme yöntemi varm onu araştırabilirsiniz.
  Sorun ve tecrübelerinizi paylaşabileceğiniz Kaş Sorunları Forum

Leave a Reply