Sakal bıyık ekimi sorular cevaplar

Sakal bıyık ekimi ilk başta aykırı görünse de köselik, sakal bölgesi yaralanması, yanık izinin kaybedilmesi gibi bir çok önemli sorunu çözebilmektedir.

Sakal bıyık ekimiyle ilgili sorularınızla hem aydınlanır hemde sayfanın zenginleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Sakal çıkması kaç yaşına kadar beklenmeli? 20 yaşına kadar sakal çıkmadıysa bu yaştan sonra çıkması beklenmez.

Sakal ekimi için kıllar nereden alınır? Sakal ekiminde en yaygın kullandığımız alan ense bölgesi kıllarıdır. Çünkü sakalı çıkmayanlarda genellikle göğüs kılı da olmuyor. Yara izinde ise kişinin isteğine göre diğer sakal alanları ve diğer vücut kıllarını kullanabiliyoruz.

Hiç sakalı çıkmayan bir köseye ne kadar sakal bıyık ekilir? Beklenti çok önemlidir. Çok seyrekte olsa 1000 kök sakal, kösede ciddi görsel değişiklik sağlar. Ama 2000-3000 kök civarında ekim daha iyi sonuç verir.

Benım sorunum sakalarımın kızıl kına rengınde cıkması bunun sebbebı nedır veya herhangı bı tıbbı cozumu var mıdır ? Sakal rengi genetik yapıya bağlıdır değiştirmeniz mümkün değil.

Sakalımdaki yanık izine ekim yapılabilir mi? Yanık izini kaybetmek mümkün değil. Ancak o bölgeye sakal ekimi yapılarak belirgin kamuflaj sağlanabilir.

Ekilen sakal tıraş ediliyor mu uzuyor mu? Ekilen sakal normal sakaldan farksızdır. Günlük tıraş edilebildiği gibi uzatılabilir de.

Sakal ekimi ile ilgili ayrıntılı bilgi ve zengin resim arşivi için sakal ekimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir