Sakal bıyık ekimi sorular cevaplar

Sakal bıyık ekimi ilk başta aykırı görünsede köselik,sakal bölgesi yaralanması,yanık izinin kaybedilmesi gibi bir çok önemli sorunu çözebilmektedir.

Sakal bıyık ekimiyle ilgili sorularınızla hem aydınlanır hemde sayfanın zenginleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Sakal çıkması kaç yaşına kadar beklenmeli? 20 yaşına kadar sakal çıkmadıysa bu yaştan sonra çıkması beklenmez.

Sakal ekimi için kıllar nerden alınır? Sakal ekiminde en yaygın kullandığımız alan ense bölgesi kıllarıdır çünkü sakalı çıkmayanlarda genellikle göğüs kılıda olmuyor.Yara izinde ise kişinin isteğine göre diğer sakal alanları ve diğer vücut kıllarını kullanabiliyoruz.

sac urunleri satis Sakal bıyık ekimi sorular cevaplar

Hiç sakalı çıkmayan bir köseye ne kadar sakal bıyık ekilir? Beklenti çok önemlidir:Çok seyrekte olsa 1000 kök sakal kösede ciddi görsel değişiklik sağlar ama 2000-3000 kök civarında ekim daha iyi sonuç verir.

 benım sorunum sakalrımın kızıl kına rengınde cıkması bunun sebbebı nedır veya herhangı bı tıbbı cozumu varmıdır ? Sakal rengi genetik yapıya bağlıdır değiştirmeniz mümkün değil.

Sakalımdaki yanık izine ekim yapılabilirmi? Yanık izini kaybetmek mümkün değil ancak o bölgeye sakal ekimi yapılarak belirgin kamuflaj sağlanabilir.

Ekilen sakal tıraş ediliyormu uzuyormu? Ekilen sakal normal sakaldan farksızdır günlük tıraş edilebildiği gibi uzatılabilirde.

Sakal ekimi ile ilgili ayrıntılı bilgi ve zengin resim arşivi için sakal ekimi

delicious Sakal bıyık ekimi sorular cevaplardigg Sakal bıyık ekimi sorular cevaplarblogger Sakal bıyık ekimi sorular cevaplarshare 16 16 Sakal bıyık ekimi sorular cevaplar

850 Yorumlar to “Sakal bıyık ekimi sorular cevaplar”

 1. salih

  hocam 16 yaşındayım bıyık çıkıyor ve cene altında 5-6 tel sakal çıkıyor fakat faollerımın altında sakal cıkmıyo acaba ben kösemiyim ailede köse olan yok
  Op.Dr.Atilla KAYA
  köse demek için daha çok erken

 2. Selo

  hocam benim bıklarım ve çene altında sakal çıkıyor. fakat topsakal bırakmak için baglanmıyor. o yanlar tamamen boş. buna kaç kök gerekir veya kaça mal olur? 1ay daha istanbuldayım ve hazır burdayken yaptırmak istiyorum.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sıklık beklentinize göre çok değişir

 3. alper

  Sayin hocam ben 18 yaşimdayim sakal kaç yaşina kadar cikar ve kose oldugunu nasil anlarsin hocam
  Op.Dr.Atilla KAYA
  22 yaşına kadar çıkabilir
  tahlille anlaşılabilir

 4. furkan

  Ben 18 yaşimdayim çenede sakallarim var biyiklarda var yuzde yok tuyler var kesiyorum ama serleşmiyor neden
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kesmekle sertleşmez,bazı insanların geç sertleşir bazılarının hiçbir zaman sertleşmez

 5. Yavuz

  Hocam,26 yaşındayım.Sakalım ve bıyığım seyrek.Fakat sarı tüyler mevcut bunların siyahlaşması mümkünmü çünkü hergeçen zaman daha koyulaştığını hissediyorum.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çok etkisi olacağını sanmıyorum ama 10 mg lık B7 vitamini tabletlerinden günde bir tane kullanabilirsiniz.

 6. mehmet

  hocam benim bıyığımın ortasında parmak kadar boşluk var randevu aldığım gün geldiğimde ekim gerçekleşir mi ayrıca ekim işini bizzat kendiniz mi yapıyorsunuz? iyi günler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet geldiğiniz gün yapabiliriz
  her kökü kendim ekerim

 7. onur

  hocam peki siz birşey yapabilir misiniz tekrar ekme gibi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet doğal geçiş sağlayabiliyoruz

 8. onur

  merhaba hocam bundan bi kaç öncesine kadar özel bi hastanede lazerle sakal şekillendirme tedavisi görüyordum seanslar bitince sakallarımda bi çelimsizlik olduğunu farkettim acaba ne önerirsiniz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  beklerseniz kısmen düzelir ama eski haline gelmez,yapacak fazla bişey yok

 9. tarık

  hocam ekimden sonra kabuklanmalar pullanmalar bitiyorda sakaalın altı pembemsi oluyo ya yanık gibi o ne zaman geçiyo en önemlisi de o ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  4-5 günde büyük oranda geçiyor

 10. ahmet

  hocam kılların alındığı ense bölgesinde iyileşme ve kapanma kaç günde oluyoki
  Op.Dr.Atilla KAYA
  5-10 gün

 11. Deniz

  Hocam iğne ile ekim yapılırsa iğne izi olmayan su tende kalan en son ki kırmızı pembemsi görüntü normal bir dokudaki insanda kaç günde geçer ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  2-8 hafta

 12. Deniz

  hocam sakal ekimi amaçlı görüştüğüm birkaç yer kanal açmadan ekim mi yapılır dedi kanal açmadan ekim nasıl yapılıyo bizi de aydınlatırsanız seviniriz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kanal açan alet jilet gibi keskin bir cihazdır,ben kesici alet kullanmıyorum iğne ile delip iğnenin çıktığı yere ekiyorum.

 13. serdar

  arkadaş güzel soru sormuş kırmızılıkların uzun süre kalması çok sıkıcı bi durum .. Hocam peki kanal açmadan ekim yapılabilir mi ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ben hiç kanal açarak ekim yapmadım (eğitim dönemi hariç)

 14. cem

  hocam merhaba ekim yapmayı düşünüyorum fakat ekim yapan arkadaşımın bir ay geçmesine rağmen yüzündeki kızarık izleri çok kötü gözüküyor bu bendede geri adım attırıyor acil cevap istiyorum lütfen
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kanal açılarak ekim yapıldığında iz uzun süre kalabilir.

 15. seyit ahmet tablacı

  47 yaşındayım kendimi bildim bileli bıyığımın bir kenarında cim parmağı büyüklüğünde bir köselik var ve burada bıyık yok, sakal ve bıyığım sert ve gür genel manada sıkıntı yok, bıyık olmayan bu yere ekim yapılabilirmi
  cevabınız için şimdiden teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet ekim yapılarak etrafla uyumlu hala getirebiliyoruz
  kökleri sakalın gereksiz yerinden boyundan alıyoruz

 16. mustafa yurtoğlu

  Hocam merhabalar.21 yaşındayım. Çene kısmında seyrek bir şekilde sakal var. Yüz kısmımda sakal çıkmıyor ve bu durum beni rahatsız ediyor.Dogal bir görüntü yani sık bir sakal ektirme imkanımız varmı varsa maliyeti nekadar olabilir. Başka bir öneriniz yada tavsiyeniz varsa sevinirim. Teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  istediğiniz kadar sık ekim yapılabilir a

  bence çok sık ekim planlamayın

 17. istanbul

  1000 kök diyorum hocam siz bana kök sayısına göre değişir diyosunuz heralde tam okumadan cvp veriyorsunuz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet görememişim :(
  İstanbul şubemizde 3000 Adana şubemizde 2000 tl

 18. istanbul

  tğyler belirgin değil kıla dönmedide hocam yaş 23 oldu tüysüz tüysüz geziniyorum çok ufak gösteriyo o sebepten yaşım. seyrek olucağının farkındayım bin kök sonuçta ama hiç olmamasından iyidir sıkıldım bu durumdan.operasyon kaç saat sürer? kısmetse mart nisan arasında yanınıza geleceğim.iyi çalışmalar
  Op.Dr.Atilla KAYA
  süre ekilecek kök sayısına bağlı

 19. istanbul

  s.a 23 yaşındayım sakalım yok denecek şeklde tüyler var ama bir türlü kalınlaşıp saka olmadı 1000 kök ektirsem nasıl bir görünüm elde edebilirz hocam birde kaç saatte ekilir kaç günde iyileşir tahminen beyaz tenli birisiym
  Op.Dr.Atilla KAYA
  belirgin tüy varsa bir süre daha bekleyebilirsiniz.
  1000 greft oldukça seyrek olur.
  iyileşme kişiye göre çok değişir 2 hafta 2 ay olabilir

 20. Baybars Han

  Merhaba Hocam , ben 26 yaşındaym bıyıklarım var ortalama 150 kök falandır heralde çenemde ve çenemin altında da 150 kök tür sanırım sayılabiliyor zaten :)) yanaklarımda da 50 şer kök diyelim .. Aslında bence bir sıkıntı yok ama insanlar içinde rahat edemiyorum garip karşılıyorlar bu durum rahatsızlık veriyor ve bunaltıyor problem yaşamaya başlıyorum. Ektirmeyi düşünüyorum ve normal bir sakal görünümü istiyorum faullerden başlayan bunun için kaç kök ektirmem gerekir ve nekadar’a maal olur. Eğer öğrenebilirsem uygun olursa randevu alıp gelmeyi düşünüyorum. Bir sorum daha olacak gögüs ve karın bölgesindeki kıllar sakal için uygun olurmu olursa eğer o bölgedeki kıl köklerini aldırmayı düşünüyorum .. İyi çalışmalar. Hocam zahmet olmaz ise ozr-kc@hotmail.com adresinede mail atabilirmisiniz . Şimdiden Teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  göğüs kılından sakla olmaz,fiyat sıklık beklentinize göre 750 tl ile 15 000 tl arasında değişebilir.1 kök 3 tl

Konu Hakkında Uzmanımıza Sorunuzu Sorabilirsiniz?

ankara